Studie domů

Studie – Poliklinika


Poliklinika se nachází ve městě Turčianske Teplice. Skládá se ze dvou budov A a B, které jsou propojeny v prvním patře. Budovy jsou dvoupodlažní, podsklepené a v budově B se nachází i podkrovní část. Celá budova je bezbariérová a všechna podlaží jsou vertikálně propojena společným schodištěm. Dispoziční řešení podzemního podlaží tvoří technicko – společné zázemí pro pracovníky sestávající ze šaten a toalet. V prvním patře se nacházejí samostatné ambulance. Ve druhém patře jsou místnosti pro elektroléčbu, magnetoterapii, vodoléčbu, masáže, lymfodrenáže, pomocné místnosti a tělocvična.


Studie – dům na SeycheláchDvoupodlažní rodinné domy


Jedná se o soubor dvoupodlažních domů v obci Strečno. Každý rodinný dům je čtyřpokojový s přístřeškem pro auto. Nad přístřeškem pro auto se nachází terasa, na kterou se vstupuje z prvního patra. Přízemí tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyní a WC, v patře je ložnice se 2 dětskými pokoji a koupelna s WC.


Dvoupodlažní individuální dům


Jedná se o dvoupodlažní pětipokojový dům se sedlovou střechou. Dispozici domu v prvním patře tvoří vstupní chodba, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, koupelna a technická místnost. Ve druhém patře se nachází ložnice se vstupem na terasu, 2 dětské pokoje, koupelna s WC. Z obývacího pokoje a kuchyně je přístup na venkovní terasu.


Studie – NemocnicePodívejte se také na naše reference, kde jsou zrealizované výstavby a rekonstrukce.

Napište nám

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů