Reference

Více než 10 let


Za 10 let naší praxe jsme zhotovili množství projektů nejen na území České republiky. Máme reference v Čechách ale i například v Irsku a Maďarsku.

Administrativní objekt – MetalcomJedná se o administrativní budovu, která bude sloužit jako sídlo společnosti. Sídlo společnosti slouží nejen k administrativním účelům, ale budovu lze využít i k přenocování a vlastnímu fitness centru. Nachází se v horském prostředí s krásným výhledem do krajiny. Budova je navržena tak, aby co nejlépe zapadla do přírodního prostředí. Na fasádě je použit kamenný a dřevěný obklad, budova je zastřešena sedlovou střechou, která bude mít sedlové vikýře. Budova je třípodlažní. Studený vstup do budovy je v prvním patře. V tomto podlaží se nachází kancelářské prostory. Druhá část kancelářských prostor a fitness centrum se nachází v prvním podzemním podlaží. V podkrovních prostorách jsou samostatné kanceláře pro vedení společnosti a dva apartmány pro krátkodobé přenocování zaměstnanců společnosti.

Rodinný dům – SurovkaJedná se o jednopodlažní rodinný dům se suterénem, kde se nachází garáž a vstupní hala do domu. Dispozici nadzemního podlaží tvoří chodba, kuchyně s obývacím pokojem, ložnice a dva dětské pokoje a koupelna s WC.

Městský úřad – rekonstrukceObecní úřad se nachází v centru Čadci. Cílem rekonstrukce bylo zlepšení tepelně-technických vlastností budovy. Rekonstrukce spočívala v zateplení vnějšího pláště budovy, přičemž původní plášť byl zachován. Dále byla rekonstruována střecha a vyměněny prosklené okenní konstrukce.

Bytový dům JarošJedná se o obytný dům v centrální části města Čadca. Bytový dům se skládá ze tří nadzemních podlaží a jednoho podzemního podlaží, ve kterém jsou parkovací místa. V domě se nacházejí 3pokojové bytové jednotky s balkonem.

Dvojdům – dvoupatrový RDDvojdomky se nacházejí v městské části Čadce u Kyzky. Jedná se o hromadnou výstavbu dvoupodlažních rodinných domů. Dispozice bytové jednotky se skládá ze vstupní chodby, kuchyně s obývacím pokojem, 3 ložnic a koupelny s WC.

Stavba bytových domůJedná se o výstavbu 3 bytových domů na sídlišti Žarec v Čadci. Protože se nachází ve vyšších polohách sídliště Žarec v Čadci, poskytuje krásný výhled do krajiny. K dispozici jsou jedno, dvou a třípokojové byty s balkony. Ke každé bytové jednotce je přiděleno parkovací místo.

Moderní RDJedná se o jednopodlažní čtyřpokojový dům se zvýšeným stropem v obývacím pokoji a plochou střechou. Dispozice domu se skládá ze vstupní chodby, kuchyně s obývacím pokojem, 3 ložnic a koupelny s WC.