O nás

Jsme tým mladých architektů, kteří se rozhodli rozšířit své portfolio o nabídku katalogových domů. Naším cílem je nabídnout široké spektrum rodinných domů, které vyhovují požadavkům všech cenových kategorií od nejlevnějších po náročné. Poskytujeme kompletní architektonické služby od návrhu urbanistických projektů všech typů budov od rodinných domů po polyfunkční a inženýrské objekty a jejich interiéry.

Nabízíme komplexní služby v oblasti projektování staveb, poradenství a inženýrské činnosti. Vypracujeme projekty všech stupňů projektové dokumentace od ideové studie po realizační projekt s důrazem na eleganci a energetickou účinnost stavebního díla. Zajišťujeme měření skutkového stavu budov a také projekt skutkového stavu.

Naše firma také často tvoří návrhy designu interiéru a polyfunkčních objektů. Od svého založení jsme expandovali z pár projektů na Kysucích až po velké projekty po celém území Slovenska a České Republiky. Projektová dokumentace katalogových domů je zpracována tak aby vyhovovala požadavkům stavebních úřadů a byla by podle ní možné zrealizovat stavbu domu stavební firmou. Jako doplňkové služby nabízíme návrhy interiéru, drobných staveb a zahrad. Výhodou současného návrhu interiéru i domu je přesné umístění rozvodů elektroinstalace, vodovodních a kanalizačních potrubí, ale i designová harmonie exteriéru a interiéru. Můžete nás oslovit i když ještě nejste rozhodnutí či dům nebo byt, poskytneme Vám bezplatné odborné rady. Výhodou rodinného domu je větší soukromí, méně sousedů, vlastní zahrada, orientace pokojů na světové strany, dispoziční řešení dle Vašich představ už od začátku. Nevýhodou je delší doba výstavby, navýšení finančních výdajů koupí pozemku. V případě, že spěcháte s výstavbou domu nabízíme Vám vypracování potřebné dokumentace do 2 týdnů a řadíme výběr montovaného konstrukčního řešení, díky kterému je výstavba a stahování otázkou 3 měsíců. Kontaktujte nás